Cablexpert | CC-HDMI4-0.5M | HDMI | HDMI | HDMI to HDMI | 0.5 m
- TootjadCablexpert
- Mudel: CC-HDMI4-0.5M
- Saadavus: 5
-
3€
Cablexpert | CC-HDMI4-0.5M | HDMI | HDMI | HDMI to HDMI | 0.5 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 15 mm |
| Gross height (mm) | 55 mm |
| Gross weight | 0.041 kg |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Kaabli pikkus | 0.5 m |
| Kogus pakendi kohta | 1 |
| Net weight | 0.031 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17455 pc(s) |
| Pistmik 1 | HDMI |
| Pistmik 2 | HDMI |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Cablexpert |
| Producer product name | CC-HDMI4-0.5M |
| Sugu | Male/Male |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | HDMI to HDMI |
| Volume (m3) | 0.000099 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: cablexpert cc-hdmi4-05m hdmi hdmi hdmi to hdmi 05 m, cc-hdmi4-05m, cablexpert, audiovideo kaablid






